aparat telegram

املاک الماس خزر

مازندران / چمستان

0911-1200296
0912-7244374
0911-1208334
صفحه اصلی همه آگهی ها ویلا ساحلی ویلا جنگلی زمین شهری درخواست ملک بلاگ درباره ما تماس با ما پنل همکاران

درباره املاک الماس خزر

املاک الماس خزر با تجربه در امر خرید و فروش ملک در شمال کشور و طراحی و نظارت انواع ساختمانهای مسکونی، با کادری مجرب در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

مجموعه ما برای مشتریان گرامی اسکان و مشاوره رایگان در نظر گرفته تا با آرامش خاطر خرید خود را انجام دهند. ما با آگاهی از میزان موجودی شما، آگهی های مناسب را در اختیارتان قرار می دهیم و یا طرح دلخواه شمارا اجرا میکنیم. همیشه تلاش کردیم برندی باشیم که به راحتی در ذهن بمانیم، پس به راحتی به ما اعتماد کنید چون ما تنها آگهی های تائید شده در اختیارتان قرار می دهیم و فروش ما به صورت مستقیم و بی واسطه است.

real state

ما به شما کمک میکنیم با صرفه جویی در وقت و هزینه های خودتان بر اساس بودجه و سلیقه شما عزیزان مناسب ترین خانه با حداقل سرمایه را انتخاب کنید و با خیال راحت خریدتان را انجام دهید.

کارشناسان الماس خزر، یک تیم متخصص فروش ملک در شمال کشور هستند که در زمینه خرید یا ساخت ملک در طبیعت بی نظیر شهرستان نور فعالیت می نمایند و به شما کمک می کند تا بنا به درخواست خود، به یک لوکیشن عالی برسید.

تیم الماس خزر در نظر دارد با استفاده از به روزترین ابزارهای مورد نظر، نهایت خدمات رسانی، همکاری و همراهی را با شما مخاطبان عزیز داشته و از پیشنهادات و انتقادات شما صمیمانه استقبال می کند.

شهرستان نور یک لوکیشن عالی با آب و هوای ابری و بارانی در جنگل های هیرکانی است و چشم انداز ساحلی آن یکی از چشم نواز ترین صحنه های زیبای عمر را برای هر آدمی رقم می زند.